Případy aplikace

Princip masaledo

V jakých situacích Vás může společnost marketing-friends s.r.o. podporovat?

User Cases – Andreas
ještě nemá žádný e-shop, ale chce to změnit.
Více zkušeností

User Cases – Michael
má e-shop, ale ten ještě nefunguje tak dobře!
Více zkušeností

User Cases – Annett
má e-shop, ale hledá nové odbytové kanály.
Více zkušeností

User Cases – Susanne
hledá pomoc při optimalizaci svého e-shopu.
Více zkušeností

Případ 1: nový e-shop

Princip masaledo – ještě nemá žádný e-shop

 

Andreas 

Andreas je jednatelem firmy Sanitär-Versandhandel GmbH, jež byla založena před necelými 15 lety. Firma se z malého rodinného podniku rozvinula v uznávaný středně velký podnik. Firma nabízí rozsáhlou škálu produktů pro řemeslnické firmy, které pracují v topenářském a sanitárním oboru, ale nabízí i zboží pro konečné spotřebitele v oblasti „Do-it-yourself“. Andreas chce otevřít e-shop pro svůj velkoobchod jakožto nový odbytový kanál. Protože má však málo zkušeností v tomto směru, hledá kompetentního partnera, který jej při vybudování e-shopu podpoří.

Společnost marketing-friends s.r.o. bude Andreasovi pomáhat jako partner se svými specialisty ve sférách ekonomiky výroby, prodeje, designu a programování. Během celé organizace jeho e-shopu budeme pracovat podle principu masaledo a podporovat Andrease jako poradci, programátoři, designeři a prodejci.

Reference: Speed Repair Direkt GmbH – opravy nákladních vozů a stanů

FLICKLY – Proti naštvání, když selže materiál

Flickly je samolepící produkt vyvinutý v Německu pro opravu trhlin na různých materiálech. Původně byl Flickly vyvinut k opravám nákladních vozů a jejich plachet, aby se zabránilo zbytečným čekacím dobám na hranicích nebo při policejních kontrolách. V minulých letech však byly objeveny i další možnosti použití, jako jsou například opravy stanů.

marketing-friends s.r.o. podporoval majitele firmy Speed Repair Direkt GmbH při vybudování jeho e-shopu. Vytvořili jsme grafickou úpravu, zrealizovali ji a optimalizovali e-shop pro vyhledávače. Dále jsme vymysleli název produktu „FLICKLY“ a vytvořili vhodný slogan „Proti naštvání, když selže materiál“ tak, abychom mohli produkt lépe prodávat. Od tohoto okamžiku se firma marketing-friends s.r.o. stala partnerem společnosti Speed Repair Direkt GmbH a podporuje tento podnik při prodeji jeho výrobků, jakož i při provozování e-shopu.

K projektu

 
Případ 2: Optimalizace e-shopu

Princip masaledo – optimalizace e-shopu

 

Michael

Když Michael převzal od svého otce firmu Bauteck GmbH, otevřel pro ni nový prodejní kanál formou e-shopu. Středně velký podnik, který se mezi tím stal uznávaným výrobcem a prodejcem nářadí a stavebních strojů, prodává své produkty v Německu a Rakousku. Ovšem Michael zjišťuje, že e-shop negeneruje požadovaný obrat, jak si představoval. Toto může mít mnoho příčin. Na jedné straně je možné, že e-shop na Googlu nelze najít. Na straně druhé struktura a grafická úprava e-shopu možná nejsou dostatečně uživatelsky přátelské. Takže potenciální zákaznici z e-shopu odejdou ještě před nákupem. Michael musí nejdříve zjistit, jaká je v tomto případě příčina.

Díky společnosti marketing-friends s.r.o. má na své straně partnera se specialisty na poli ekonomiky výroby, prodeje, designu a programování. Zanalyzujeme Michaelův stávající e-shop a přepracujeme jej z hlediska optimalizace vyhledávačů a snadného užívání pro zákazníky. Dále se postaráme o prodej a uvedení na trh nového přepracovaného e-shopu.

Reference: Ceramic Art Factory – náhrobní předměty a urny pro zvířata z keramiky

Ceramic Art Factory vyrábí jedinečné náhrobní předměty pro stylové ztvárnění hrobu. Dále Ceramic Art Factory vyrábí i urny pro zvířata jako poslední poctu pro čtyřnohé miláčky. Všechny náhrobní předměty a urny pro zvířata mohou být opatřeny obrázkem, který je speciálním vypalovacím procesem zvěčněn na mnoho desetiletí. Keramika je robustní, materiál má dlouhou životnost a odolnost proti povětrnostním vlivům. Náhrobní obrázek nebo zvířecí urna jsou vhodné pro stylovou ozdobu hrobu, neboť keramika v sobě spojuje krásu a trvanlivost.

marketing-friends s.r.o. zanalyzovala tento stávající e-shop a zoptimalizovala jej. Byla vytvořena nová grafická úprava tohoto e-shopu. Tento byl optimalizován texty a rešerší keyword pro vyhledávače. Od tohoto okamžiku marketing-friends s.r.o. podporuje Ceramic Art Factory při odbytu a propagaci jejich produktů a samotného e-shopu.

 

 
Případ 3: nové prodejní kanály

Princip masaledo – einen Onlineshop neue Vertriebswege

 

Annett 

Annett zrealizovala před několika lety svůj obchodní nápad, a sice vytvoření e-shopu na čokoládu a pralinky. Jakožto vyučená technoložka cukrovinek vyvíjí dobou zapomenuté receptury s nejrůznějšími příchutěmi. Kromě toho vyrábí čokoládu v rozmanitých formách. Celý sortiment Annett prodává výhradně prostřednictvím e-shopu. Za tímto účelem hledá kompetentního partnera, který ji podpoří při budování odbytového systému.

Díky společnosti marketing-friends s.r.o. má Annett po svém boku partnera, který disponuje již stávající odbytovou sítí. Provedeme analýzu cílové skupiny a poradíme jí, které nové odbytové kanály přicházejí v úvahu. Přitom společně vypracujeme online marketingovou strategii včetně kampaně na sociálních médiích.

Reference: masaledo e-shop pro topenářský a sanitární obor

Ten, kdo staví nebo opravuje dům, si musí předem rozvrhnout každou místnost. Většina stavebníků by si chtěla splnit sen a postavit vlastní bydlení pro rodinu. Jedna z nejdůležitějších místností je koupelna. V e-shopu masaleda pro topenářskou a sanitární techniku naleznete všechno potřebné k realizaci koupelny dle Vašich snů.

Společnost marketing-friends s.r.o. zoptimalizovala e-shop masaledo pro topenářskou a sanitární oblast. To zahrnovalo nejen texty optimalizované pro vyhledávače, nýbrž i restrukturalizaci a uvedení e-shopu ve známost. Za tímto účelem využívá marketing-friends s.r.o. prodejní síť v oblasti B2B s adresovým portfoliem čítajícím více než 300.000 adres.

K projektu

 
Případ 4: Poradenství a péče o klienta

Princip masaledo – Poradenství za účelem optimalizace e-shopu

 

Susanne 

Již rok má Susanne vlastní e-shop pro svou designovou a módní značku. Tímto si kromě obchodu otevřela i další odbytový kanál. Design e-shopu byl sladěn s corporate designem jejího podniku. E-shop má velkou hodnotu rozpoznání, která byla pro Susanne mimořádně důležitá. Susanne hledá partnera, který jí pomůže k šíření oblíbenosti tohoto e-shopu. Samozřejmě se nechce ztratit pod nějakou zastřešující značkou, ale chce si zachovat svůj vlastní design.

Díky firmě marketing-friends s.r.o. má na své straně partnera se specialisty na prodej produktů e-shopu. Všechny naše služby nabízíme tak, abyste nemuseli vystupovat pod principem masaledo.

Google Analytics deaktivieren