Zákazníci

Team Direkt Onlineshop pro pokrytí a ochranu

TEAM DIREKT Onlineshop pro řemeslníky je Váš specialista pro čistou a bezprašnou práci. Zde naleznete profesionální a vysoce kvalitní produkty zabraňující tvorbě prachu a špíny na stavbě, novostavbě, při rekonstrukcích nebo modernizacích. Toto Vám zajistí vždy perfektní vystupování u zákazníků. Správné produkty pro ochranu před špínou a poškozením Vás podpoří při inovativním vystupování, při jednání se zákazníkem a přispějí k rozhodujícímu faktoru pro úspěch a budoucnost Vašeho podniku.

K projektu

 

 

 

CART Studio – vypalování potisku na obkládačky

CART Studio – vypalování potisku na obkládačky

Ať už chcete jen jednu jedinou obkládačku, která má být individuálně upravena a příjemně barevně působit – nebo velkou stěnu s impozantní panoramatickou fotografií: CERAMIC Art pro vás vše perfektně zrealizuje.

 

k projektu

 

 

 

Ceramic Art Factory – vytiskneme váš obrázek na porcelán

Ceramic Art Factory – vytiskneme váš obrázek na porcelán

Ceramic Art Factory – to je individuální a vysoce kvalitní keramický tisk s dlouhou životností.  Ceramic Art Factory Art vás přesvědčí svou láskou k detailu. A tak je tomu odjakživa: majitel Daniel Lameh disponuje již více než 30-letými profesními zkušenostmi.

k projektu

 

 

 

masaledo online obchod pro podlahové topení

masaledo online obchod pro podlahové topení

Ten, kdo staví nebo rekonstruuje dům, musí hned na začátku přesně promyslet všechny místnosti. Většina lidí stavějících dům si chce splnit své sny a vytvořit pro svou rodinu místo, kde se všichni budou dobře cítit. Jedním z nejdůležitějších rozhodnutí je systém vytápění. V online obchodě masaledo pro podlahové topení naleznete vše potřebné k tomu, abyste váš sen ohledně podlahového topení mohli zrealizovat.

k projektu

 

 

SHK Direkt Onlineshop

SHK Direkt Onlineshop pro topenářskou a sanitární potřebu

U SHK-Direkt naleznete jakožto řemeslník a živnostník vybranou techniku v profesionální kvalitě z oblasti sanitární, topenářské, klimatizační a ventilační. SHK-Direkt Onlineshop je Váš inovativní a cenově výhodný e-shop pro přímý prodej v sanitárním a topenářském oboru.

K projektu

 

 
Speed Repair – opravy

Speed Repair Onlineshop pro opravy nákladních vozů a stanů

FLICKLY – PROTI NAŠTVÁNÍ, KDYŽ SELŽE MATERIÁL

Flickly je samolepící produkt vyvinutý v Německu pro opravu trhlin na různých materiálech. Původně byl Flickly vyvinut k opravám nákladních vozů a jejich plachet, aby se zabránilo zbytečným čekacím dobám na hranicích nebo při policejních kontrolách. V minulých letech však byly objeveny i další možnosti použití, jako jsou například opravy stanů.

K projektu

 

 

 

Google Analytics deaktivieren